Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

ANIMACJE

 Centrum Animacji LATAWIEC to nie tylko działania oparte o salę zabaw. Realizujemy animacje dla każdej grupy wiekowej oraz opiekę nad dziećmi:

- urodzinki dzieci organizowane w miejscu wskazanym przez klienta,
- na weselach, komuniach i wszelkich przyjęciach rodzinnych,
- na festynach, eventach firmowych, piknikach, otwarciach galerii handlowych,
- w domach kultury, teatrach i wszelkich instytucjach promujących kulturę,,
- w hotelach, kawiarniach restauracjach.

Prowadzimy zabawy i zajęcia animacyjne o każdej porze dnia i nocy, w każdym zakątku Polski. Wykorzystujemy najnowsze metody zabaw i aktywizacji dzieci (m.in. pokazy wielkich baniek mydlanych, malowanie buziek, skręcanie kolorowych baloników, tatuaże z henny, zaplatanie warkoczyków i inne)

Nasi animatorzy to doświadczeni pasjonaci z mnóstwem kreatywnych pomysłów, uwielbiający pracę z dziećmi. Posiadamy sprawdzone scenariusze jednak przebieg każdej wizyty ustalamy indywidualnie dostosowując zakres działań animatorów i ewentualne dodatkowe atrakcje do Państwa oczekiwań.

Animator na weselu, komunii, urodzinach czy przyjęciu rodzinnym jest idealnym rozwiązaniem, które sprawi, że wszyscy goście będą zadowoleni. Dorośli będą mogli w pełni oddać się przyjemnościom podczas gdy ich dzieci będą wciągnięte w wir zabaw z opiekunem.Animator na festynie czy evencie zachęci dzieci do wspólnej zabawy. W tym czasie rodzice spokojnie zajmą się biesiadowaniem i bez obaw o bezpieczeństwo swoich pociech skorzystają z przygotowanych dla nich atrakcji.

Animator w przedszkolu, szkole przywita przybyłe dzieci, podaruje słodki upominek lub modelowanego balona, aktywnie i z pełnym zaangażowaniem spędzi z nimi czas, zapozuje do zdjęcia i przede wszystkim zapewni moc uśmiechu i atrakcji.

Dla dorosłych posiadamy szeroką gamę propozycji gier, konkursów i zabaw dostosowanych do charakteru imprezy - plan i zakres ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę m.in. ilość uczestników imprezy, zaplanowaną przestrzeń oraz kilka innych istotnych czynników.