Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Witaj

Sala Zabaw LATAWIEC to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Malborku, gdzie każde dziecko znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Zapewniamy pełną szaleństwa, bezpieczną i niezapomnianą zabawę pod czujnym okiem Animatorów!

Naszym głównym celem jest dostarczenie, zarówno dzieciom jak i ich opiekunom, samych magicznych, twórczych chwil. Wiemy, że edukacja przez zabawę to najszybsza forma rozwoju dzieci. Nasz oferta zajęć edukacyjnych jest modyfikowana na bieżąco i dostosowana do potrzeb małych odbiorców.

Szeroka oferta Sali Zabaw LATAWIEC zapewni niezapomniane chwile małym urwisom, jak i pełen relaksu czas przy pysznej kawie i aromatyzowanej herbacie wszystkim rodzicom i opiekunom. Specjalnie urządzona KAWIARENKA to zakątek spokoju i relaksu właśnie dla dorosłych. Dla  zapracowanych zapewniamy dostęp do internetu  (Wi- Fi). Dołożymy wszelkich starań, by każdy był zadowolony, a nasze Centrum Animacji opuścił z uśmiechem na twarzy.

U nas nie ma miejsca na nudę. Sprawimy, że każdy nawet najbardziej wymagający klient będzie chciał szybko wrócić do naszego LATAWCA.

Kącik dla maluszków

To idealne rozwiązanie dla dzieci poniżej 2 roku życia. W specjalnie przygotowanym kąciku możecie Państwo poczuć się bezpiecznie i bawić ze swoim maluszkiem w jeżdżących pojazdach, poukładać klocki czy zjechać ze zjeżdżalni. Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikaty i atesty bezpieczeństwa do użytku z dziećmi.

 

CENNIK WEJŚĆ NA SALĘ ZABAW*:

- 1/2 godziny - 14 zł

- 1 godzina zabawy - 18 zł

- 1,5 godziny zabawy - 26 zł

- 2 godziny zabawy - 32 zł

- nieograniczony czas zabawy - 47 zł

 

TANIE PONIEDZIAŁKI!!!!

- 1/2 godziny - 12 zł

- 1 godzina zabawy - 14 zł

- 1,5 godziny zabawy - 22 zł

- 2 godziny zabawy - 26 zł

- nieograniczony czas zabawy - 41 zł

 

MALOWANIE BUZIEK - 5 ZŁ za osobę

KOLOROWE WARKOCZYKI - 10 zł/sztuka

 

* Jest to cena za pobyt dziecka. Opiekunowie nie wnoszą opłaty.

* Każda przekroczona minuta to 0,35 zł dopłaty.